Haber

Bir Gazetecenin Taksim Saldırısı Hakkındaki Yaptığı Hadsiz Yorum Sizi İnsanlığınızdan Soğutacak

Dün akşam saatlerinde İstanbul Beyoğlu’nda gerçekleşen hain terör saldırısında 6 kişinin hayatını kaybettiği 81 kişinin ise yaralı olduğu açıklandı. Duygularımızı tarif etmekte bile zorlandığımız böylesine zor bir günde, her zaman olduğu gibi bir hadsiz çıkıp yine sinirlerimizi hoplatacak sözler söyledi ne yazık ki…

Çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yapmış, yazar ve akademisyen bir şahıs, ‘Pazar günü İstiklal’e çıkmayacak kadar akıllıyım.’ diye akılalmaz bir tweet attı. Gerçekten inanılmaz… Tabii kendisine tepkiler de çığ gibi büyüdü. Gelin, detaylara birlikte bakalım.

İstanbul Beyoğlu’nda gerçekleşen hain terör atağında 6 kişinin hayatını kaybettiği 81 kişinin ise yaralı olduğu açıklandı.

Bombalı taarruzun failinin yakalandığı operasyonun imgeleri de ortaya çıktı.

Duygularımızı bile tanım etmekte zorlandığımız böylesine güç bir günde, her vakit olduğu üzere bir densiz çıkıp yeniden hudutlarımızı hoplatacak kelamlar sarf etti.

Çeşitli gazetelerde köşe müellifliği yapmış, muharrir ve akademisyen bir şahıs, “Pazar günü İstiklal’e çıkmayacak kadar akıllıyım.” diyen hadsiz bir tweet attı. Hakikaten inanılmaz…

Tabii kendisine reaksiyonlar de çığ üzere büyüdü:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu