Haber

Başkan Büyükkılıç Sanayi Mahallesi Esnafını Ziyaret Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sanayi Mahallesi’nde görev yapan sanayi esnafını ziyaret ederek hayırlı olmasını diledi.

Esnaf dostu bir yaklaşımla çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç bu anlamda esnafı hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Bulduğu her fırsatta esnafın kapısını çalarak misafir olan Başkan Büyükkılıç, bu kapsamda Sanayi Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Ziyarette Büyükkılıç’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ve Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Piri Kolayır da eşlik etti. Önder Büyükkılıç, kendilerini her zamanki misafirperverlik ve ilgileriyle mağazalarında ağırlayan sanayi esnafına teşekkür ederek, esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. İlgili birimleri arayarak esnafın taleplerini anında yerine getiren Büyükkılıç, “Sizlerin duasıyla çalışıyoruz. Uygulamalarımızla örnek olacağız. Allah bize bereket verdi, hizmet etme fırsatı verdi ve biz de buradayız” dedi. size layık olmaya çalışıyorum. Başkanımızın felsefesi bizim felsefemizdir.”

“Parti Ayırmazsınız, Hizmet Her Tarafa Gider”

Esnaf, Önder Büyükkılıç ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, Sarızlı bir esnaf ise, “Başkan Memduh’tan Allah razı olsun, başkan Baki, arkasında siz olmasaydınız Sarız bu olmazdı. Siz partileri ayırmazsınız,” dedi. Her yerde hizmet veriliyor. İşiniz hayırlı olsun. Allah yokluğunuzu fark etmesin.” konuştu.

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Lideri Piri Kolayır, Önder Büyükkılıç’a teşekkür ederek, “Allah razı olsun, emekleriniz için teşekkür ederiz” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu